„Historia to udowadnia”: sławny Ryan Gosling jest jednym z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood

Okazało się, że to jego matka zmotywowała aktora do odwiedzenia kawiarni. 😍

Interesująca historia rozpoczęła się w dniu otwarcia małej kawiarni w Toronto. Właścicielka tego miejsca, o imieniu Joel, bardzo uwielbia znanego aktora Ryana Goslinga. Postanowiła zorganizować niecodzienną promocję.

Joel postanowiła codziennie korzystać z mediów społecznościowych, zostawiając wiadomości dla swojego ulubionego aktora. Zawsze zapraszała go do swojej kawiarni. W tym celu uruchomiła hashtag #ryanneedsgrinder. Ponadto, postanowiła wydrukować kartonową figurkę Goslinga i umieścić ją w swojej kawiarni. Ludzie zawsze robili sobie zdjęcia z tą figurką.

Było wiele powodów, dla których miał go odwiedzić. Obiecywano mu smaczną kawę, opowiadano mu o kawiarni i zapewniono, że zostanie uwieczniony na zdjęciu z kartonową kopią.

Ten zabawny happening stał się sławny. Wsparł go nawet burmistrz miasta.

Minęło kilka dni, a Ryan nie odpowiadał na wiadomości. Wszyscy pracownicy kawiarni bardzo polubili kartonową kopię.

Aby aktor mógł znaleźć tę kawiarnię, pracownicy stworzyli specjalną mapę wskazującą, jak się tam dostać. Ale prawdziwy Ryan jeszcze nie chciał tam przyjść.

Nie odpowiedział na nic. Ale w końcu Ryan Gosling zdecydował się pójść do tej kawiarni. Podjął taką decyzję i przyszedł tam.

Ryan Gosling natychmiast zrobił sobie zdjęcie z właścicielką kawiarni, wypił tam kawę i rozmawiał z gośćmi.

„W końcu się udało, hashtag zadziałał. Osobiście przyszedł do mojej kawiarni. Bardzo doceniamy, że aktor znalazł czas, by nas odwiedzić w Toronto” – napisała właścicielka kawiarni.

Okazało się, że do przyjścia aktora skłoniła go jego matka. Spodobał się jej ten happening i zaprosiła syna, by tam się udał.

Matka Ryana napisała w mediach społecznościowych: „Jestem bardzo wdzięczna za miłe słowa właścicielki tej kawiarni. Każda matka chce usłyszeć dobre słowa o swoim synu. Bardzo się cieszę, że wszystko się udało”.

Po tym, jak nie nazwać Ryana Goslinga najprzystojniejszym i dobrym aktorem Hollywood?

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: