„Ona wygląda młodo mając 68 lat”: Zdjęcia żony Jackiego Chana zaskoczyły wszystkich fanów

Wielu subskrybentów było zdumionych, jak ona może wyglądać tak młodo w takim wieku. 😳🥰

Nie ma na świecie osoby, która nie rozpoznałaby utalentowanego artysty Jackiego Chana. Trudno uwierzyć, że ma już 69 lat.

Sławny aktor bardzo rzadko publikuje zdjęcia na swoim koncie. Stara się ukrywać swoją piękną żonę, jednak gdy obchodził urodziny swojej żony, zrobił wyjątek i opublikował zdjęcie z nią.

Natychmiast wszyscy fani skomentowali to zdjęcie. Wielu subskrybentów było po prostu zachwyconych pięknem jego żony. Wygląda bardzo młodo mając 68 lat.

Patrząc na jego żonę, trudno uwierzyć, że ma ponad 30 lat. Wszyscy w komentarzach pisali pozytywne recenzje. Subskrybenci Jackiego Chana mają nadzieję, że pewnego dnia jego żona opowie, jak utrzymuje młodość.

„Ona jest bardzo piękna, po prostu promienieje”, „Są oboje piękni”, „Życzę im dużego szczęścia”, „Wyglądają świetnie”, „Jackie Chan ma niesamowicie piękną żonę”, „Żona wygląda bardzo młodo”, „Ma bardzo szczupłą sylwetkę i piękne rysy twarzy” – komentowali fani.

„Obaj wyglądają niesamowicie”, „Piękna żona”, „Życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego”, „Brawo! Urocza para” i „Oni mają miłość i troskę” – dodali obserwujący.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: