„Zdjęcie poruszyło serca fanów”: Bruce Willis mógł przytulić swoją wnuczkę

W tych zdjęciach fani zobaczyli, jak chory aktor przytula swoją wnuczkę. 🥺🥺

Nie jest tajemnicą, że jego zdrowie się pogorszyło. Jego fani są szczęśliwi, gdy jego najstarsza córka, mająca 34 lata, opublikowała na mediach społecznościowych zdjęcia, na których jej ojciec był z małą dziewczynką.

Na tych zdjęciach widać, jak sławny aktor przytula swoją jedyną wnuczkę.

„Oczywiście, to wspaniale mieć takie wzruszające piękne wspomnienia. To wzruszające, jak Tata przytula moją córkę. Zawsze będę zachowywać te zdjęcia przez resztę życia. Jego miłość jest bardzo piękna. Tata, jestem bardzo szczęśliwa, że cię mam” – napisała córka.

Córka Bruce’a założyła koszulę w kratę i ciemny czapkę baseballową. Przytuliła swoją słodką wnuczkę. Dziewczynka miała na sobie niebieską sukienkę.

Na innym zdjęciu widać, jak córka przytula swoją dziewczynkę i opiera głowę na ramieniu swojego taty.

Córka aktora wyjaśniła, że opublikowała te zdjęcia w mediach społecznościowych z okazji Dnia Ojca. Złożyła ojcu życzenia i nazwała go „najlepszym ojcem na świecie”.

Te zdjęcia poruszyły fanów Bruce’a do łez. Rok temu zdiagnozowano u niego chorobę. Z powodu tej choroby przerwał karierę w wieku 67 lat.

Wiadomo, że osoby cierpiące na tę chorobę tracą nie tylko zdolność do mówienia, ale także do rozumienia mowy. W takich warunkach bardzo trudno mu kontynuować karierę.

Córka z pierwszego małżeństwa Bruce’a, Demi Moore, powiedziała, że osoby z tą chorobą rzadko żyją długo. Zazwyczaj nie dłużej niż 5 lat.

Dlatego córki starają się docenić każdą minutę spędzoną z ojcem, póki jest żywy i obok nich.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: