Zmieniając życia przez życzliwość: Jak notatka chłopca wpływa na misję policjanta

Gdy policjant zobaczył, co było napisane na kartce, był zaskoczony. 🥹

Prawdopodobnie nie ma na świecie dziecka, które nie byłoby pytane, kim chce zostać w przyszłości. Ktoś chce zostać lekarzem, ktoś astronautą, ktoś tancerzem, potem wielu z nich zmienia zdanie.

Ten wspaniały chłopiec o imieniu Noah ma jedno marzenie – chce zostać policjantem.

Pewnego razu zjadł śniadanie z matką w kawiarni na Florydzie i zobaczył, że tam był policjant. Był bardzo szczęśliwy i wpadł na interesujący pomysł.

Chłopiec postanowił opłacić rachunek ze swoich oszczędności, które zgromadził z okazji swoich urodzin.

Jego pomysłem było napisanie na paragonie: „Chcę być jak Ty, gdy dorosnę. Dziękuję za wszystko”. Następnie chłopiec podszedł do stołu policjanta i zostawił paragon z notatką.

Policjant przeczytał notatkę, wstał i uścisnął dłoń chłopca. „To naprawdę wspaniałe i wiele dla mnie znaczy” – powiedział.

„To oznacza, że wstaję codziennie rano i zakładam mundur z jakiegoś powodu. To oznacza, że są ludzie, dla których czynię dobro”.

Od tego czasu życzliwy policjant nosi ze sobą notatkę chłopca codziennie. Chłopiec był bardzo zainspirowany tym spotkaniem. Od tego czasu jeszcze bardziej marzy o zostaniu policjantem.

„Chcę odkrywać wszystkie złe czyny i łapać złych ludzi, aby zmienić świat na lepsze”.

To jest przykład dla starszych, który zawsze wpływa na dzieci. Jeśli dorośli czynią dobre uczynki, dzieci to widzą i również pragną czynić dobro. Jeśli dorośli czynią złe uczynki, dzieci również tak czynią.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: