„Została matką 15 braci i sióstr”: młoda dziewczyna postanowiła adoptować 13 sierot z Afryki

Ta dziewczyna stała się misjonarką, by zrobić wszystko, co możliwe dla tych dzieci. 🧐🥹

To wspaniała historia o dobrej i troskliwej dziewczynie, która w wieku 22 lat opuściła studia i postanowiła wychować 13 afrykańskich dzieci. Stała się dla nich wspaniałą matką.

Nazywa się Kathy Davis i zakochała się w kraju Ugandzie i jego mieszkańcach.

Ta Amerykanka stała się misjonarką i postanowiła zrobić wszystko, co możliwe dla tych dzieci. Przeniosła się do Ugandy, gdy miała 19 lat. Uzyskała dyplom szkoły średniej i zrezygnowała z dalszych studiów.

Miała możliwość wyboru, dokąd pójść, ale zdecydowała się przenieść do Afryki. Tam już zaczęła organizować swoją własną organizację. Chciała, aby dzieci otrzymały edukację.

Rodzice nie chcieli pozwolić swojej córce jechać do Ugandy, ale ostatecznie sami jej przekazali pieniądze na ten cel. Dziewczyna chciała, aby te dzieci otrzymały edukację i opiekę zdrowotną.

Nie jest tajemnicą, że w Afryce prawie wszystkie dzieci nie mają możliwości zdobycia edukacji. Ich przeciętna długość życia jest niska, dzieci tracą rodziców i zaczynają zarabiać własne pieniądze, więc rezygnują ze szkoły i zaczynają zajmować się pracami domowymi.

Dziewczyna przybyła do Afryki i przyniosła radość i szczęście tym wszystkim dzieciom. W trzeci dzień podjęła się wychowywania kilku dziewcząt, a jedna z dziewcząt od razu nazwała ją „Mamą”.

Była bardzo szczęśliwa, że po tym od razu zaczęła opiekować się 13 córkami. Obdarzyła wszystkie te dzieci ogromną miłością. Jej partnerem, również misjonarzem w Ugandzie, był Banji.

Wyszli za mąż w 2015 roku, a później mieli dwójkę własnych dzieci. To piękna i poruszająca historia, która podbiła serca milionów ludzi i po prostu ich zadziwiła.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: