«Kolejna uzależniona od retuszu» Kim Kardashian udostępniła rzadkie zdjęcie bez makijażu i filtrów

Najnowsze zdjęcie Kim wzbudziło falę pozytywnych komentarzy. 🧐😳

42-letnia celebrytka Kim Kardashian ma ogromną liczby obserwujących w mediach społecznościowych, a fani śledzą jej każdy ruch. Kim często retuszuje swoje zdjęcia, co często prowadzi do krytyki ze strony jej fanów. Jednak jak się okazuje, celebrytka teraz przyjęła bardziej naturalne podejście.

W ostatnim poście Kardashian udostępniła zdjęcie bez makijażu i filtrów, będąc w sukni. Wyglądała naturalnie i bez filtrów, ubrana w wygodną czarną koszulkę i mocno zaplecione włosy. Wysoka rozdzielczość zdjęcia pozwoliła fanom dostrzec wszelkie niedoskonałości na jej skórze, co zostało zaskakująco dobrze odebrane.

Dla fanów, którzy widzieli tylko mocno retuszowane zdjęcia, to „uczciwe” zdjęcie było powiewem świeżego powietrza. Chwalili Kardashian za jej odwagę i mówili, że nie potrzebuje zbyt wiele Photoshopa, aby wyglądać pięknie. Komentujący pod postem wyrażali swoje zachwyt, zauważając, że zdjęcie wyglądało naturalnie, i chwalili Kardashian, podkreślając znaczenie akceptacji jej prawdziwego ja.

Reakcje internautów były głównie pozytywne, wielu prosiło Kardashian, aby kontynuowała udostępnianie prawdziwych zdjęć takich jak to. Wyrazili swoją wdzięczność za pokazanie autentyczności i uznali to za istotny odstępstwo od nierealistycznych standardów, często reprezentowanych przez media.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: