„Prawdziwy powód ucieczki” Amber Heard podjęła ważną decyzję po rozwodzie

Oto powód, dla którego Amber Heard zmieniła kraj zamieszkania. 🧐🧐

Ostatnie lata były niezwykle trudne dla 36-letniej Amber Heard, która znalazła się w zamieszaniu wielu procesów sądowych po głośnym rozwodzie.

Po długim impasie z Johnny Deppem, Amber Heard podjęła niespodziewaną decyzję o przeprowadzce z USA do Europy, a powód jej przeprowadzki może cię zaskoczyć.

Niedawno Heard doznała porażki sądowej, gdy przyznała się do zniesławienia w procesie przeciwko Deppowi, który zakończył się żądaniem od niego odszkodowania w wysokości 15 milionów dolarów.

Skutki tego procesu miały również wpływ na jej karierę, ponieważ większość jej scen została wycięta z kontynuacji filmu Aquaman, a Heard wyraziła trudności finansowe związane z wymaganymi płatnościami dla byłego męża.

W rezultacie tych wydarzeń aktorka postanowiła rozpocząć nowe życie w nowym kraju.

Jak podaje magazyn „OK!”, Heard od kilku miesięcy mieszka w Europie ze swoją córką.

„Proces bardzo zranił Amber. Tęskniła za swoją córką. Teraz jej głównym celem jest wychowywanie dziecka. Cieszy się spokojną atmosferą Europy, gdzie może żyć z dala od paparazzi. Spędzają czas razem w ogrodach, ciesząc się rodzinymi chwilami. Amber jest świetną mamą” – wyjaśnił informator.

Po przeprowadzce Heard nie ma planów natychmiastowego powrotu do Hollywood. Są nawet sugestie, że może nie wziąć udziału w trasie prasowej związanej z nadchodzącym filmem Aquaman, który ma być wydany w 2023 roku. Według źródła nie bierze udziału w żadnych nowych projektach.

Jak pamiętamy, 8 kwietnia 2021 roku Amber Heard po raz pierwszy została matką, a imię jej córki to Una Paige Heard. Mówi się, że dziecko urodziło się za pośrednictwem surogatki.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: