«To, czym chłopiec uratował nienarodzone dziecko, jest nieprawdopodobne»: Odważne dziecko uratowało swoje nienarodzone rodzeństwo i uratowało życie matki!

Natychmiast ocenił sytuację na podstawie krzyku matki. 🧐😱

Dawno temu w stanie Luizjana wydarzyła się niezwykle poruszająca historia z udziałem tego chłopca. Burmistrz miasta ogłosił go bohaterem i wręczył mu symboliczne klucze do miasta.

Ten chłopiec był w stanie zrobić to, czego inni w tamtej chwili nie mogli. Jego czyn był tak poruszający, że o nim dowiedziały się miliony ludzi.

Jego matka mogłaby umrzeć wraz z nienarodzonym dzieckiem. Ta 36-letnia kobieta o imieniu Ashley była w ciąży. Gdy była w 34. tygodniu ciąży, nagle zaczęła rodzić przedwcześnie.

Kobieta poszła raz do toalety i nagle zauważyła, że pękł jej płyn owodniowy. Ashley się przestraszyła i zobaczyła, że nawet nogi dziecka są już widoczne. W domu nie było nikogo, poza jej synem Jaydenem.

Jej mąż wyszedł do pracy. Kiedy matka krzyknęła z przerażenia, chłopiec natychmiast zrozumiał, co powinien zrobić.

Natychmiast pobiegł do swojej babci i powiedział jej o sytuacji, a potem babcia wezwała karetkę pogotowia, ale nie mogła sobie pomóc.

Następnie chłopiec pospiesznie wrócił do matki, która leżała na podłodze. Chłopiec powiedział: „Dobrze, mamusiu, ale musisz mi powiedzieć, co powinienem zrobić”.

„On nie wydawał się przestraszony, wyglądał na bardzo spokojnego. Powiedziałem synowi, co powinien zrobić: „Musisz wyciągnąć swojego brata, i musisz to zrobić szybciej, ponieważ jest w pozycji, w której nie może oddychać” – mówi matka.

„Byłam bardzo zdziwiona, a w tym momencie płakałam. Ale mój syn był taki spokojny, że gdy na niego patrzyłam, nawet się trochę uspokoiłam. Widziałam, że był przestraszony, ale nie chciał tego pokazywać” – dodała.

Jayden odwrócił dziecko i wyciągnął je.

Gdy zobaczył, że dziecko nie oddycha, natychmiast pobiegł do kuchni i wziął aspirator do nosa swojej siostry.

Ten chłopiec potrafił oczyścić nos dziecka, napompowując powietrze do płuc.

Po tym przybyli lekarze i zabrali kobietę i dziecko do szpitala.

Teraz wszystko jest w porządku z mamą i dzieckiem. Są zdrowi i według lekarzy, gdyby chłopiec nie był w domu, mama mogłaby umrzeć.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: