„Wyglądają jak najlepsze przyjaciółki” Kate Middleton nawiązała przyjaźń z Meghan Markle, a wspólne zdjęcia z ich udziałem pojawiły się w sieci

Prawdziwy charakter relacji w rodzinie królewskiej.🧐

Zaskakująco, w sieci pojawiły się urocze zdjęcia Meghan Markle i Kate Middleton rozmawiających przyjaźnie, uśmiechając się i cieszących się towarzystwem drugiej osoby.

Niestety, spiesząc z informacją, muszę powiedzieć, że jest to tylko fikcyjna sytuacja stworzona przez sieć neuronową. W rzeczywistości księżne pozostają po przeciwnych stronach.

Napięcie między nimi zaczęło się po ślubie Meghan. Dokładny sprawca konfliktów pozostaje nieznany. Skłócone księcia twierdzą, że to Kate była inicjatorką.

W swojej książce „Spare”, książę Harry opisuje kilka incydentów. Jeden z nich dotyczył prośby Kate o zmianę sukienki Charlotte, którą miała nosić na ślubie Harry’ego i Meghan, co spowodowało łzy u byłej aktorki.

Innym żartem było niechęć Kate do dzielenia się błyszczykiem do ust z Meghan. Middleton sama zachowała milczenie. Media i publiczność wciąż zastanawiają się nad jej prawdziwymi uczuciami wobec wydarzeń wokół niej.

W swoim wywiadzie z Oprah Winfrey para stwierdziła, że nie otrzymali żadnego wsparcia od innych członków rodziny królewskiej, gdy podjęli decyzję o wycofaniu się z obowiązków królewskich.

Książę Harry twierdzi, że presja ze strony brytyjskich mediów była ogromna, a także istniały uprzedzenia niektórych członków monarchii wobec Meghan.

W każdym razie para kontynuuje angażowanie się w publiczne dyskusje na temat swoich doświadczeń w pałacu. Zostali również zaproszeni na koronację Karola III, która miała miejsce 6 maja.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: