Życie w świetle reflektorów: Żale i ostrzeżenia Laceya Whilld na temat operacji plastycznych

Pomimo przemiany jest przekonana, że należy unikać chirurgii plastycznej. 🤔🧐

W naszym świecie istnieje kobieta, która zadziwia miliony ludzi. Ta kobieta, której prawdziwe imię to Paula, jest znana jako Lacey Whilld. Nigdy nie oszczędzała pieniędzy dla siebie. Ma 55 lat. Lacey przeszła ponad 200 operacji plastycznych i wydała 800 tysięcy dolarów.

To nie jest cała kwota, którą wydała. Większość pieniędzy otrzymała od fanów z Europy.

Mimo tej popularności, prezentów, nie czuje się szczęśliwa.

„Nie jestem jak zwykli ludzie. Paparazzi zawsze chcą mnie sfotografować wszędzie. To jest powód, dlaczego rzadko wychodzę na zewnątrz. Ludzie takich jak ja z pewnością będą potępiani” – powiedziała.

Ma nietypową sylwetkę. Mówi, że zawsze kontroluje swoją wagę, aby implanty pozostawały na miejscu. Ale rozumie, że dodawanie korekt jest niebezpieczne.

Kobieta nigdy nie żałowała swoich przemian, ale zawsze pewnie mówi dziewczynom, że nie powinny poddawać się operacjom plastycznym.

„Jeśli zrobisz przynajmniej jedną procedurę, to bardzo trudno jest się zatrzymać” – mówi kobieta.

Ponadto, operacje kosztują pieniądze, i nawet jeśli osoba ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby przeprowadzać takie procedury, należy zastanowić się, czy te pieniądze są przeznaczone na operacje.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: