„Kto by uwierzył, że są bliźniakami”: Te dzieci o różnych kolorach skóry są naprawdę bliźniakami

Takie unikalne przypadki zdarzają się z częstotliwością 1 na 500. 🧐😳

Trudno uwierzyć, ale te urocze dzieci są bliźniakami. To może być dla ciebie zaskoczeniem. Mają różne kolory skóry, ale są doskonałymi siostrami i najbliższymi krewnymi.

Pary międzyrasowe mają szansę urodzić dzieci o różnych kolorach skóry, a takie przypadki są odnotowywane z częstotliwością 1 na 500.

Dzieci urodziły się w 2016 roku w USA. Ich rodzice są różnych ras, które znacznie się od siebie różnią.

Dziewczynki mają już 7 lat. Są heterozygotycznymi bliźniakami. Dziewczynki odziedziczyły kolor skóry po każdym z rodziców.

Jedno z dziewcząt jest „córką matki”, a drugie, odpowiednio, „córką ojca”, ponieważ matka jest rasy kaukaskiej o jasnej karnacji, a ojciec jest Afroamerykaninem o ciemnej skórze.

W rodzinie jest także inny dziecko, chłopiec, który urodził się, gdy dziewczyna była zamężna z innym mężczyzną. Brat bardzo lubi być zawsze obok swoich wspaniałych sióstr.

Dziewczynki są już dobrze znane w Internecie, ponieważ mama robi zdjęcia swoim dzieciom i udostępnia je w mediach społecznościowych.

Pod zdjęciem napisała „Jesteśmy bliźniakami”. Jedno dziecko ma jasnoniebieskie oczy, a drugie ciemnobrązowe. Oczywiście to może być trochę zaskakujące, ale jest wspaniałe!

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: