„Kostium kąpielowy pokazał jej wady”: znana gwiazda założyła kostium kąpielowy, którego wiele osób nie powinno nosić na plaży

Materiał stroju plażowego oczywiście sprawia, że aktorka wygląda na tęższą. 🧐

Wiele osób dobrze zna sławną Bellę Thornę. Udowadnia wszystkim, że przemysł filmowy ma wiele gwiazd, które są odważnymi osobowościami i potrafią wywołać falę emocji. Zawsze zaskakuje swoich fanów seksownymi obrazami, jest bardzo energiczną aktorką.

Teraz ma 25 lat i szokuje publiczność swoim wyglądem. Pojawia się u niej tatuaż w pikantnym miejscu, a potem pokazuje wszystkim fanom intymny piercing.

Codziennie publikuje zdjęcia na portalach społecznościowych.

Tym razem opublikowała zdjęcie w basenie na portalach społecznościowych, ale tym razem coś poszło nie tak.

Jedyną cechą tego kostiumu kąpielowego jest jego luksusowy odcień niebieskiego koloru. Harmonizuje z jej rudymi włosami i jasną skórą.

Materiał stroju plażowego wyraźnie pokazuje, że przytyła. Thorne nie faworyzuje sportu, tak jak i diet.

Ostatnio paparazzi zdołali uchwycić Bellę na ulicy. Nawet podczas zwykłego spaceru Bella była prawie rozebrana. Ogólnie rzecz biorąc, takie stroje kąpielowe nie są wygodne.

Ponieważ gorący lateksowy strój kąpielowy ogólnie nie jest wygodny do noszenia.

W rezultacie gwiazda uznała, że nowe zdjęcia nie są wystarczająco atrakcyjne i postanowiła je usunąć, ale cały Internet bardzo dobrze pamięta to zdjęcie. Takie drobiazgi jak kilogramy więcej, dla Belli nie są powodem do smutku.

W tej chwili jest zakochana w producencie filmowym Marku Emmsie i przygotowuje się do ślubu. Ostatnio Mark oświadczył się jej, a ona podzieliła się tą wspaniałą wiadomością ze wszystkimi swoimi fanami w mediach społecznościowych i pokazała swój diamentowy pierścionek zaręczynowy.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: