To jest niewiarygodne, co ten facet usuwa z ich skorupek! Ten troskliwy człowiek postanowił uratować bezradne żółwie

Tym razem ten opiekuńczy facet pozbywa się bruzdnic z ich skorup.🧐😳

Tego rodzaju człowiek mieszka na Sri Lance. Jest znany jako Chika Boy. Jest tak troskliwy, że pomaga biednym żółwiom przetrwać, i robi to wszystko bez zysku.

Facet pomaga pozbyć się ciężaru, który może zagrażać życiu tych żółwi. Nie może pozostać obojętny wobec tych uroczych zwierząt. Tym razem postanowił pozbyć się bruzdnic z ich skorup.

Bruzdnice przyklejają się do stałych miejsc, takich jak skały i kamienie, a skorupy żółwi są również miejscem, gdzie osiadają te bruzdnice.

Czasami przyklejają się do skorupek, i nie byłoby to problemem, gdyby przykleiła się jedna lub dwie, ale jeśli jest ich wiele, żółw może mieć problemy ze wzrokiem, co jest dla niego uciążliwe i uniemożliwia mu poruszanie się, a w końcu takie żółwie nie mogą przetrwać.

Według tego faceta uszkodzony żółw porusza się bardzo wolno w porównaniu do normalnego i odczuwa ból oraz trudności w znalezieniu pożywienia. Ponadto, jeśli bruzdnice przyczepią się do pyska żółwia, zwierzę nie może normalnie jeść. A jeśli znajdują się na oczach żółwi, to żółw nie może widzieć i poruszać się, co powoduje inne niepełnosprawności.

Dlatego ten uprzejmy i troskliwy człowiek pokazuje nam, że powinniśmy być życzliwi i troskliwi, powinniśmy kochać zwierzęta.

Opublikował swoje wideo na YouTube, i wszyscy chwalili tego człowieka. Używa specjalnych narzędzi i ostrożnie usuwa bruzdnice z ich skorupek. Na koniec wypuszcza wszystkie uratowane zwierzęta z powrotem do oceanu i jest bardzo zadowolony ze swojego czynu.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: