„Zbyt piękna, żeby prowadzić autobus”: ta dziewczyna postanowiła zostać kierowcą autobusu i zaskoczyła cały świat

Pracowała jako pielęgniarka, ale potem zdecydowała się zostać kierowcą. 😳🥹

Czasami ludzie wybierają taką profesję, która nas zaskakuje. Ta dziewczyna ma 24 lata. Mieszka w Wielkiej Brytanii i kocha wybraną przez siebie profesję.

Chcielibyśmy przedstawić najpiękniejszą kobietę, która została kierowcą autobusu. Jak zdecydowała się na wybór tej profesji?

Nazywa się Jodie i od kiedy osiągnęła pełnoletność, prowadzi autobusy. Według dziewczyny, jest to jej życiowa praca.

Na początku pracowała jako pielęgniarka, ale wszystko dramatycznie się zmieniło, i postanowiła zostać kierowcą autobusu. Jodie zdała sobie sprawę, że to jest jej ulubiona profesja i gdy zobaczyła ogłoszenie o wakacie dla kierowcy, od razu zdecydowała się na to.

„Zdałam sobie sprawę, że naprawdę chcę prowadzić autobus. Kiedy byłam pasażerem, zawsze siadałam na przednich miejscach. Bardzo lubię prowadzić, i w rezultacie moje marzenie się spełniło”.

Jako kierowca szybko się zaadaptowała. Prowadzi nie tylko autobusy, ale czasami nawet luksusowe limuzyny.

Jodie bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Jedyną rzeczą, która jej nie odpowiada, jest ogromna uwaga skupiona na jej wyglądzie.

Zawsze pytają ją, dlaczego wybrała tę profesję, skoro mogłaby zostać modelką, ale pewnie odpowiada, że jedyną profesją, która ją pociąga, jest praca kierowcy autobusu.

„Mężczyźni mówią, że bardzo dobrze prowadzę autobus. Ale oczywiście dostaję wiele pochlebnych komentarzy od kobiet, które chwalą mój wygląd” – mówi Jodie.

Zdarza się, że są pasażerowie, którzy nie są przyjemni, ale ona nie myśli o rezygnacji z pracy. Dziewczyna chce pokazać wszystkim swoim przykładem, że nie ma stereotypów w zawodach.

„Zdałam wiele egzaminów, żeby zostać kierowcą, to na pewno nie jest takie proste, jak wielu ludzi sądzi. Na początku pisałam testy z języka angielskiego i matematyki, potem zdałam pięć modułów i w końcu przystąpiłam do podstawowej teorii” – powiedziała.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: