„Najlepszy ośmioletni pisarz”: ten chłopiec napisał książkę i ukrył ją w bibliotece

Kiedy książka została ukończona, chłopiec opracował plan, aby przyciągnąć czytelników🧐🤗

Jeden ośmioletni chłopiec podbił cały świat. Nazywa się Dillon i stał się prawdziwą gwiazdą w świecie literatury.

Ten chłopiec napisał swoją pierwszą książkę i postawił sobie za cel, aby wiele osób ją przeczytało. Chciał zostawić tę książkę na półkach lokalnej biblioteki.

Chłopiec, zainspirowany duchem Bożego Narodzenia, napisał książkę zatytułowaną „Przygody Deana Helbiga na Boże Narodzenie”.

Kiedy skończył pisanie książki, miał plan, jak przyciągnąć czytelników. Pewnego dnia chłopiec poszedł do biblioteki ze swoją babcią i potajemnie umieścił książkę na półce z książkami dla dzieci. Potem jego matka się o tym dowiedziała.

Ale gdy przyszli do biblioteki, ktoś już zabrał książkę.

Matka chłopca skontaktowała się z biblioteką i poprosiła o zachowanie cennego manuskryptu. Powiedziano jej, że książka stała się bardzo popularna. Pracownicy biblioteki przeczytali książkę i docenili ją.

Poprosili chłopca o zgodę na oficjalne dodanie książki do zbiorów biblioteki.

Oczywiście, chłopiec był bardzo szczęśliwy i zgodził się. Książka została umieszczona w dziale powieści dla dzieci i młodzieży.

Już 55 osób czekało, aby przeczytać tę książkę. Pracownicy biblioteki postanowili stworzyć nagrodę „Najlepszy Młody Pisarz” dla tego chłopca.

Personel poprosił rodzinę o zgodę na stworzenie elektronicznej wersji książki, aby wszyscy ludzie mogli przeczytać tę pracę. Chłopiec nadal pisze nowe historie, a po swoim sukcesie pracuje nad kontynuacją, w której już ma nowych bohaterów.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: