„Niemal utonęła z powodu nadwagi”: 22-letnia dziewczyna straciła 140 funtów i zaskoczyła wszystkich

Ważyła zbyt dużo, by wspiąć się na skały i uciec.🧐😱

Wszystkie dziewczyny na Ziemi pragną być szczupłe i wyglądać wspaniale. Ale oto 22-letnia dziewczyna o imieniu Dominique, która mieszka w Kalifornii. Ważyła około 290 funtów.

Kilka lat temu prawie utonęła z powodu nadwagi. Jej waga była tak duża, że nie mogła nawet wyjść z wody.

Mówi, że jej przyjaciele mogli wydostać się na brzeg, ale ona nie mogła nawet wspiąć się na skały, aby uciec.

„W tamtym momencie myślałam, że to już koniec. Nie miałam pojęcia, co się dzieje. Bardzo się bałam. Na szczęście miałam szczęście, że przypływ się skończył, a woda zaczęła się cofać” – opowiada Dominique.

Dziewczyna mówi, że nigdy nie martwiła się o swoją wagę, dopóki nie zdarzyło się to wydarzenie. Zawsze jadła wszystko, co widziała, i potrafiła zjeść kanapkę o wielkości swojej głowy.

Ciągle ogarniała ją uczucie głodu.

Kiedy Dominique miała 19 lat, ważyła 265 funtów. Po tym, co zdarzyło się na plaży, postanowiła zmienić swój styl życia.

„Jeśli nie mogę uratować siebie i wydostać się z wody, to co robię ze swoim życiem? Wtedy poczułam pewien rodzaj wstydu. Zdałam sobie sprawę, że jestem w fatalnym stanie” – mówi Dominique.

Zaczęła chodzić częściej, potem regularnie zaczęła biegać i starała się jeść mniej.

W ciągu 6 miesięcy Dominique zdołała schudnąć 140 funtów, co nawet ją zaskoczyło. Zaczął ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Niestety, na jej brzuchu pozostała nadmierna skóra. Teraz zbiera pieniądze na operację, a następnie usunie tę skórę.

„Już udało mi się schudnąć 140 funtów i teraz mam cele. Chcę powiedzieć wszystkim, jak ważne jest zwracanie uwagi na nadwagę. Wszyscy ludzie powinni prowadzić zdrowy tryb życia, aby nie znaleźć się w takiej sytuacji, jak ja” – napisała Dominique w mediach społecznościowych.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: