„Utrata wagi spowodowała problemy sercowe”: te dziewczyny straciły na wadze do 36 kg, ale lekarze uratowali im życie

Dziewczyny marzyły o zostaniu modelkami i zrobiły wszystko, co było w ich mocy, aby to osiągnąć.🧐

Dobrze wiemy, że prawie wszystkie dziewczyny i kobiety pragną wyglądać świetnie i dążą do doskonałości, ale nie zawsze ma to pozytywny wpływ na zdrowie. Istnieją różne maratony, wyzwania i diety, ale organizatorzy tych wydarzeń nie zawsze są prawdziwymi ekspertami.

Kilka lat temu te dziewczyny stały się sławne na całym świecie.

Wszystkie zaczęły od młodego wieku. Dziewczyny marzyły o zostaniu modelkami i robiły wszystko, aby spełnić swoje marzenie. Dziewczyny myślały, że bardzo łatwo jest schudnąć, wystarczy tylko przestać jeść.

Najpierw matka pomogła im znaleźć pracę w agencji modelek. Ale powiedziano im, że ich waga nie jest odpowiednia, wtedy dziewczyny ważyły 52 i 54 kg.

Po tym dziewczyny zaczęły walczyć z nadwagą. Schudły i nie jadły niczego, aby stać się modelkami. Doszło do tego, że dziewczyny nie mogły nawet wyjść na spacer czy iść do szkoły. Ze względu na to, że nie jedzą, zawsze odczuwały zawroty głowy. Ich matka od razu zauważyła, że ich córki mają jakieś problemy ze zdrowiem.

Dziewczyny ważyły już 41 kg i 36 kg. Były bardzo słabe, że nie były w stanie nawet wstać z łóżka, nie mogły niczego zrobić. Odprowadzały nawet swoje urodziny w szpitalu. Spędziły tam Święta Nowego Roku. A utrata wagi spowodowała u nich problemy sercowe.

Okazało się, że stały się sławne na całym świecie nie ze względu na zostanie modelkami, ale dlatego, że miały problemy zdrowotne związane z utratą wagi.

Na szczęście lekarze im pomogli. Teraz dziewczyny kończą już szkołę i biorą udział w różnych sesjach zdjęciowych, a nawet pokazach mody.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: