Kontrowersyjna transformacja: Zatrważająca utrata wagi Lady Gagi

Lady Gaga została skrytykowana za stanie się niemal zupełnie inną osobą🧐🧐

Lady Gaga, która niedawno była filmowana w sequelu Jokera, jest znana ze swojej miłości do blasku reflektorów. Jednak fani negatywnie zareagowali na nowe zdjęcia Lady Gagi, na których straciła dużo wagi: już nie rozpoznają swojej ukochanej piosenkarki.

Jednak tym razem dyskusja na temat jej nowej przemiany może sprawić, że będzie smutna. Zaskakująco, niezadowolenie fanów jest spowodowane nadmierną utratą wagi Lady Gagi.

Niedawno w internecie pojawiły się zdjęcia, na których widać gwałtowną utratę tkanki tłuszczowej przez piosenkarkę, co spowodowało podejrzenia wielu fanów, że używa „niezdrowych” metod odchudzania.

Sytuacja stała się gorsza, gdy piosenkarka wydała swój utwór „Born This Way”. Po obejrzeniu teledysku, fani zgodzili się, że Lady Gaga straciła tyle wagi, że trudno ją rozpoznać.

Jednak niektórzy subskrybenci piosenkarki przyszli jej z pomocą. Wskazali, że Gaga obecnie gra w Jokerze 2, gdzie może mieć ekstremalną dietę i program odchudzania związany z jej rolą.

Warto wspomnieć, że wcześniej Lady Gaga zmieniała wagę na potrzeby ról filmowych. Na przykład przygotowując się do roli Patricii Reggiani w filmie „Dom mody Gucci”, musiała znacznie przytyć.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: