Magia czerwonego dywanu Salmy Hayek: Zachwycająca Cannes Film Festival swoim dekoltem typu V

Salma Hayek olśniła Cannes Film Festival swoim wyglądem z głębokim dekoltem typu V 😍

Zanim Salma Hayek stała się tą, która jest teraz, miała niezauważalne życie w swoim rodzinnym mieście w Meksyku. Już od młodości kochała aktorstwo i gra w filmach od osiemnastego roku życia.

Mimo swojego wieku nadal uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych aktorek w Hollywood. Obecnie ma 56 lat i wciąż zachwyca swoich obserwatorów swoim wyglądem i pracą w filmach.

Podjęła wiele wymagających ról, które pokazują, że nie jest tylko „ładną twarzą”.

Znana jest również ze swojego stylu i jest uważana za ikonę stylu przez wielu. Wiele znanych projektantów ubierało ją na premierach na czerwonym dywanie. Ostatnio zrobiła wrażenie swoim oszałamiającym wyglądem na festiwalu w Cannes oraz na premierach.

Opowiadała o swoim dzieciństwie, mówiąc, że było to prawie idealne dzieciństwo, z matką, która była śpiewaczką operową, i ojcem pracującym w przemyśle naftowym.

Hayek zawsze była pewna, że aktorstwo jest jej powołaniem, i podjęła wiele głównych ról w filmach o wysokim profilu.

W jednym z filmów z magazynem Vogue opowiedziała o swojej historii związanej z modą.

Zdradziła, że na początku kariery nie mogła kupować wielu ubrań, bo nie stać ją było na takie wydatki. Dodała również, że „nikt nie wierzył, że Meksykanka zostanie w branży”, ale teraz sytuacja się zmieniła.

Aktorka wyraziła wdzięczność dla projektantów mody, którzy z nią współpracują i nadal to robią.

Podczas premiery filmu „Kot w butach: Ostatnie życzenie”, Hayek wyglądała jak księżniczka w sukni zaprojektowanej przez Alexandra McQueena. Sukienka była zachwycająca, więc wybrała niewiele biżuterii, jedynie kilka pierścionków, a całość uzupełniła makijażem smoky eye i różową szminką. Jej włosy miały swobodny, nieformalny kok, spływający na ramiona.

Podkładała głos Kitty Soft Paws w filmie animowanym, w którym wystąpili również inni znani aktorzy, tacy jak Antonio Banderas, Florence Pugh i inni.

Podczas kolejnej premiery filmu Martina Scorsese w Cannes ponownie zaskoczyła widownię swoim olśniewającym wyglądem. Tym razem założyła suknię Alexandra McQueena z głębokim dekoltem typu V. Wygląd uzupełniła naszyjnikiem z diamentami, kolczykami ze zdobionymi kamieniami, pasującym bransoletką i pierścionkami.

Na Instagramie podzieliła się zdjęciami zza kulis z przygotowania do premiery, co bardzo ucieszyło jej fanów.

„Uwielbiam brwi!” napisał jeden z fanów. „Zawsze jesteś zachwycająca” – dodał inny.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: