«Nie odrobina wstydu»: Wydaje się, że Salma nie powinna była nosić takich ubrań przed ludźmi

Hollywoodzka gwiazda w wieku 56 lat postanowiła na odważny krok.🧐🧐

Tym razem zaskoczyła wszystkich swoim śmiałym strojem. Ceremonia London Evening Standard Theatre Awards odbyła się w Wielkiej Brytanii. W wydarzeniu wzięło udział wiele różnych celebrytów i gwiazd Hollywood, w tym Salma Hayek.

Nagrodę dla Najlepszej Aktorki zdobyła Nicole Kidman, 48 lat, a dla Najlepszego Aktora James McAvoy. Salma Hayek wybrała na czerwony dywan białą sukienkę z głębokim dekoltem. Dzięki temu niezwykłemu strojowi wszyscy goście byli zszokowani zobaczeniem rozstępów na klatce piersiowej aktorki.

Widok Salmy Hayek w taki sposób zaskoczył prawie wszystkich mężczyzn. Ich serca zaczęły bić częściej, widząc tę piękną brunetkę, ale nawet taka uroda nie uchroniła jej przed modową wpadką.

Hollywoodzka gwiazda w wieku 56 lat podjęła bardzo śmiały krok. Nikt nie zgodziłby się być nagim publicznie, ale Salma w tym wieku nie przegapiła takiej chwili.

Na jednym z wydarzeń Salma po prostu błyszczała na czerwonym dywanie, ubrana w przezroczystą sukienkę. Salma prawdopodobnie miała nadzieję, że jej wizerunek będzie po prostu niesamowity i wszyscy oszaleją na jego punkcie. I tak się stało, ale nie z powodu zachwytu.

Oczywiście, ma seksowną figurę, ale pokazała publicznie swoje krótkie nogi i garbatą sylwetkę. Nawet głęboki dekolt, który dobrze eksponował jej biust, nie był w stanie uratować tej sytuacji.

Czy podobał ci się wizerunek Salmy?

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: