«Prawie nagie przyszła na imprezę»: Emily pojawiła się tam z odsłoniętymi piersiami i zaskoczyła wszystkich

Na wille wśród sławnych gwiazd została zauważona Emily z odsłoniętymi piersiami.🧐🧐

Słynna Emily Ratajkowski zawsze podbija serca milionów ludzi i zaskakuje swoją kobiecością. Tym razem nie bała się przyjść na imprezę w bardzo wyzywającej sukience.

Za każdym razem jej pojawienie się jest jakimś rodzajem szoku dla społeczeństwa. Emily zawsze kreuje własne trendy, które ludzie aktywnie przyjmują do swojego życia. Obrazy tej gwiazdy Hollywood są niemalże dla każdego, ale nie każda dziewczyna zgodziłaby się pokazać siebie w takiej formie. Na przykład w butach Aladyna czy z głębokim dekoltem do pępka.

Jej odważne kreacje stały się jej wizytówką. Emily uwielbia przymierzać przezroczyste sukienki, mini-spódniczki, te, które doskonale eksponują jej figurę w całej jej chwale.

Oczywiście, każda kobieta zazdrości jej figury i pięknej sylwetki, nawet po urodzeniu dziecka jej figura niewiele się zmieniła, a nawet się poprawiła.

Gwiazda ma obfite piersi i piękne biodra. Wiele dziewczyn udaje się do chirurgów plastycznych dla takiej sylwetki, ale Emily otrzymała to wszystko od natury.

Następnym razem pojawiła się na imprezie w wyzywającej kreacji. Paparazzi od razu ją zauważyli i sfotografowali w białej przezroczystej sukience, w której były widoczne majtki i nagie piersi. Jej fani żartowali, że Emily chłopięco przecina staniki.

«Ona w ogóle nie chce nosić tego w życiu», «Wygląda na to, że jest przeciwna noszeniu stanika», «Nie pamiętam ani jednego zdjęcia, na którym miała na sobie stanik», «Ona jest cały czas naga», «Wygląda na to, że wszyscy już widzieli jej piersi» – pisali jej fani pod zdjęciem.

Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: