Unikalny test 7 trudnych pytań, aby sprawdzić swoją erudycję

Dzień dobry wszystkim, którzy są teraz z nami! Postanowiliśmy zaoferować bardzo interesujący test z różnymi pytaniami, które może rozwiązać tylko prawdziwy erudyta! Myślisz, że sobie z tym poradzisz? Jesteśmy tego pewni! Życzymy powodzenia i bądź ostrożny!

Ten ptak w pewnym okresie był wcześniej nazywany yarun. Słowo „yarun” ma ten sam rdzeń co imię Yarila i słowo „wściekłość”. Teraz zawsze nazywamy tego ptaka tym samym imieniem, ale nadal mamy na myśli ten okres jego życia. Co to za ptak?
Badanie wykazało, że najpopularniejszym sprzętem gospodarstwa domowego w Chinach jest „Aiqi”, co tłumaczy się jako „czcząca żonę”. A co robi Aichi?
Na początku wprowadzenia tego środka rozeszła się plotka, że ​​jego stosowanie może spowodować masywny rak języka. Co to jest?
Trwała ondulacja została wynaleziona przez niemieckiego fryzjera Karla Nestle. Inny z jego wynalazków – „sztuczne skręcenie włosów” – jest również używany do dziś. O czym gadamy?
Co według słynnego projektanta mody Yves Saint Laurent jest najważniejsze w kobiecej sukience?
Belgijscy naukowcy obliczyli, że osoba spędza łącznie 200 dni w intymnej komunikacji z tym urządzeniem przez całe życie. W związku z tym opracowano nowe wymagania dotyczące jego konstrukcji, ergonomii itp. Co to za urządzenie?
Kiedy ornitolodzy badali surowe górskie regiony Kolumbii na początku lat 90., odkryli, że rodzime papugi używają bardzo nietypowego materiału do budowy gniazd. Który?
Unikalny test 7 trudnych pytań, aby sprawdzić swoją erudycję
You got {{userScore}} out of {{maxScore}} correct
{{title}}
{{image}}
{{content}}
Like this post? Please share to your friends:
Saruic.com

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: